Kdo jsme

Ahoj a vítej u nás na e-shopu s produkty, které nikde jinde nenajdeš.

Jsme parta lidí z Ostravy a Brna, konkrétně dvojce - jádro - a pár lidí z našeho okolí, která se jednou v zimním večeru rozhodla, že ukrátit svůj čas něčím kreativním, něčím, co se bude líbit nám i ostatním. Něčím co má potenciál měnit svět.

Všechno to odstartoval Pavel, který dostal tu myšlenku a stal se propojujícím článkem všech lidí, kteří se projektu 4 SEBE zúčastnili, a že jich bylo. Mezi nejvytrvalejšími účastníky byli Pavel a Adél. 

Nyní tvoříme jádro, které vymýšlí jak motivy, tak provedení a někdy i celé produkty. 

Začali jsme jako laici. Chtěli jsme si prokopat vlastní cestičku, na které se toho spoustu naučíme a přesně budeme vědět proč a jak věci chceme. 

Cesta nebyla jednoduchá, ale o to víc pro nás značka 4 SEBE znamená <3

Jaká je naše vize?

Jednou bude společnost uvědomělá a bude umět lépe pracovat s psychologickými tématy, souvisejících se sebou, vztahy k sobě či ostatním. A my budeme jedni z těch, kteří k tomu přispěli.

Jaká je naše mise?

Skrze sebe inspirujeme tebe. Z toho, jak jsme některá témata poznali a zpracovali inspirujeme ostatní v cestě sebepoznání daných témat, tak ukazujeme možnou cestu a nebo produkty slouží jako podpora pro připomenutí k tématům či cestě.

A co je pro nás důležité?

Zábava

Učíme se nové věci a u toho se bavíme. Chceme se do toho ponořit a unést se klidně šílenou fantazií, u které přestaneme vnímat čas.

Spolehlivost

Když dámě někomu své slovo/slib, tak se to snažíme dodržet. Jak jednotlivec, tak tým. Zákazníci se mohou spolehnout na nás, tak i na naše produkty a kvalitu, kterou s němi dodáváme.

Spolupráce

Jsme tým a pomáháme si. Rozhodujeme společně a společně míříme i k našim cílům a k vizi. Abychom došli, otevřeně spolu komunikujeme jak dobré věci, tak i ty, na kterých musí kdokoliv zamakat. Pomáháme si v růstu a jsme trpěliví, protože tým je tak silný, jako jeho nejslabší článek.

Energie

Dáváme do toho vlastní energii, čas a nápady, protože věříme, že to bude super cesta. Děláme to srdcem, protože to dělat chceme, ale i tak si vědomě hlídáme náš vklad a co za něj dostaneme.